Нова За Suzuki Круизери & Стандарди Модели Како Булевар S40 S50 На Унодц S83 Натрапникот 800 1400 Севиџ Шофершајбната 1969-2015 Јасно
Ново

Нова За Suzuki Круизери & Стандарди Модели Како Булевар S40 S50 На Унодц S83 Натрапникот 800 1400 Севиџ Шофершајбната 1969-2015

DEN 2331.00
DEN 2479.68

Во форма достапна за нарачката


Име на производ : Мотоцикл Шофершајбната
Боја : Чад Fitment : за Suzuki за Хонда за Kawasaki за Јамаха Круизери & Стандарди ветробранското стакло Мотоцикл Шофершајбната Windscherm Правец на Екранот
Лесно да се инсталира, препорачуваме инсталиран од страна на стручно лице. Инструкции за инсталација не се вклучени.
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја.

Главните својства

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Име На Модел:
Општ модел
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HXMT
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
боја:
чад

Избор на купувачот