Симулација играчка poddle куче модел играчка, 3 различни претставува избор полиетилен&furs Смола занаети,реквизити,декорација подарок d0067
Ново

Симулација играчка poddle куче модел играчка, 3 различни претставува избор полиетилен&furs Смола занаети,реквизити,декорација

DEN 636.00
DEN 1200.00

Во форма достапна за нарачката


Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки,животински модели играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.

Главните својства

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични

Избор на купувачот