ET1049 Метал CVD група Погоден за РК автомобил 1/10 VKAR БИЗОН трки нога додатоци Бесплатен превозот
Ново

ET1049 Метал CVD група Погоден за РК автомобил 1/10 VKAR БИЗОН трки нога додатоци Бесплатен превозот

DEN 827.00
DEN 1620.48

Во форма достапна за нарачката


1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако
се задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме нашите
најдобро е да се реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
4)Ако ви треба производи кои не се наоѓаат во продавница, ве молиме контактирајте со нас .Постојат многу модел на
производи,ние можеме да 't take фотографии за секој модел, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
'

Главните својства

Бренд Име:
HR
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
Надградба На Делови/Додатоци:
CVD
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
ET1049
Технички параметри:
KV1100
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
група на кучиња
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Име:
ET1049
Додаток Тип:
Други
Тип На Единица:
Торба
Тежина На Пакет:
0.001kg (0.00lb.)
Пакет Големина:
1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Модел на односот на:
рк 1/10
Додатоци својства:
Фабричките
Времето на пазарот:
2017
Shopkeeper:
baldoor

Избор на купувачот