2017 Момчиња Сандали Плажа Бебе Момчиња Летни Чевли Мека Единствена Деца Сандали Спортски Деца Чевли Момчиња Cocuk Sandalet
Ново

2017 Момчиња Сандали Плажа Бебе Момчиња Летни Чевли Мека Единствена Деца Сандали Спортски Деца Чевли Момчиња Cocuk Sandalet

DEN 618.00
DEN 744.00

Во форма достапна за нарачката


2017 Момчиња Сандали Плажа Бебе Момчиња Летни Чевли Мека Единствена Деца Сандали Спортски Деца Чевли Момчиња Cocuk Sandalet

Главните својства

Чевли Големина:
1, 2, 2.5, 3, 6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
TZEEWA
Возраст Опсег:
12M,18 МИЛИОНИ,7T,5T,4T,6T,8T,24M,3T
Пета Тип:
Станот со
Декорација:
шарм
Сандала Тип:
Гладијатор
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Кожа Стил:
Патент Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Горниот Материјал:
кожа
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Тип На Објект:
детето сандали
Подигнете Тип:
моден деца чевли
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
Природна кожа
Чизми тип:
момче сандали
каталог:
деца сандали
елемент:
деца чевли
Тип:
детето летни чевли
Карактер:
децата летото сандали

Избор на купувачот