WELCOLOR CISS Боја мастило рефил кит за Canon BCI 21bk 24b 24BK BCI 21C 24C PIXMA IP1000 IP1500 IP2000 MP110 MP130 инк-џет Печатач
Ново

WELCOLOR CISS Боја мастило рефил кит за Canon BCI 21bk 24b 24BK BCI 21C 24C PIXMA IP1000 IP1500 IP2000 MP110 MP130 инк-џет Печатач

DEN 879.00
DEN 955.20

Во форма достапна за нарачката

Резолуција стапка на печатач : Ако вашиот печатач е резолуција стапка е ниска, печатење квалитет, нема да бидат задоволни дури и на оригиналната слика е дефиниција е висока.Ние сме Alibaba Оценува на преку 10 години Злато Снабдувач 10. Затоа, тоа е подобар избор ако излез треба да се чува подолго време.Ние сме биле прави печатење потрошен материјал, од 1999 година,имаме одличен дизајн тимови,само високо квалитетни производи што се произведуваат.
PROCOLOR, е посветена на правење на првиот бренд на печатач потрошен материјал,
ви овозможува да уживате во пет-ѕвезда шопинг искуство, купи PROCOLOR печатење потрошен материјал,
нека вашиот печатач не е скапо, од сега па натаму! Нормално најчесто поставувани ПРАШАЊА . Медиумите видови : Медиуми на различни брендови и материјали ќе добијат очигледно различни перформанси. 24 месеци гаранција по производство.молња-брз испорака 6. Пакетот вклучува : (1) 1 Шише 100ml Црно мастило. Ние и ветуваме на слободна замена за било неисправни производи во следната цел. Може јас сум мојот сопствен дизајн за етикета на мастило шише?
A8 : Да, MOQ е 2000 парчиња на секоја боја.

Главните својства

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
ЦД-BCI-21-24
Бренд Име:
welcolor
боја:
Б.К C Y M
мастило за јачина на:
100ml/боја
Кертриџ кодот:
BCI-21 BCI-24 Б.К БОЈА
Функција:
Со сите алатка
Продажба На Точка 1:
Вода база формула не затнување глава за печатење
Продажба На Точка 2:
Не plug печатач главата специјализирани мастило како оригиналниот
тип на мастило:
На база на вода
Користење На Животот:
2 година
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на купувачот