KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35727 M48A3 Barton митинг битка резервоарот фендер трансформација со метални делови гравирање
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35727 M48A3 Barton митинг битка резервоарот фендер трансформација со метални делови гравирање

DEN 1818.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот