BAJA 8000 вртежи во минута спојки пролет тензија пролетта (на големо) (100 од грант)(100PCS)
Ново

BAJA 8000 вртежи во минута спојки пролет тензија пролетта (на големо) (100 од грант)(100PCS)

DEN 7200.00

Во форма достапна за нарачката


Објект :
BAJA 8000 вртежи во минута спојки пролет тензија пролетта ( на големо ) ( 100 од грант
Слика
Повратни информации :
Ако имате примено на производи во задоволителна состојба, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас. Ве молиме да не даде негативно преглед пред да контактирате со нас и ние ќе направиме се најдобро да ви помогне да го реши секој проблем.
Производи :
Ние се најмоќните и искусни РК и РК делови продавачот, ако не се најде на производи што сакате, на нашата веб страница, ве молиме кажете ни и ние ќе провери за вас.
Превозот :
Нормално, ние ќе брод на цел од страна на Кина Пост за вас. Ако e-пакет, ние ќе ја испрати преку e-пакет да ви помогне да добиете цел на soonest. Ако имате било какви посебни барања во врска со пратката, ве молиме да ни каже.
Соработка :
Распределба на соработка е добредојдена.

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Canopies

Избор на купувачот