XSKEMP 2 парчиња/Многу 9H 0.3 mm Зајакнато Калено Стакло За iPad mini 4 Експлозија-Доказ Таблет КОМПЈУТЕР Филм Јасно HD Екран Заштитник Маска
Ново

XSKEMP 2 парчиња/Многу 9H 0.3 mm Зајакнато Калено Стакло За iPad mini 4 Експлозија-Доказ Таблет КОМПЈУТЕР Филм Јасно HD Екран

DEN 204.00
DEN 227.04

Во форма достапна за нарачката

XSKEMP 2 парчиња/Многу 9 H 0.3 mm Зајакнато Калено Стакло За i Pad mini 4 Експлозија-Доказ Таблет КОМПЈУТЕР Филм Јасно HD Екран Заштитник Покрие Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A. F(анти-fingerrprint ) обложени со слој за отпор против smudges и отпечатоци од прсти. 3.Површинска цврстина : 8-9 H. 4.Silm хемиски третман обработени калено galss. 5.А.S.F : Анти-syattered филм (висок силиконски слој ) 6.Напредни силикони лепливоста 7.Sebsitive допир, огледало функција. Пакет се Вклучени : 2 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување . 2 X Сува Ткаенина за Чистење 2 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Главните својства

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
XSKEMP
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Thinkness:
0.3 mm
Светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Ултра Јасно,Сјајни,Отпорно На Гребење
Калено стакло Модел 1:
За iPad mini 4

Избор на купувачот