000265 EK1-0295 Esky Опашка Роторот Сечилото Контрола Поставите Мед Пчела King2 кралот 2 РК хели
Ново

000265 EK1-0295 Esky Опашка Роторот Сечилото Контрола Поставите Мед Пчела King2 кралот 2 РК хели

DEN 195.36

Во форма достапна за нарачката

Опис 000265 EK1-0295 Esky Опашка Роторот Сечилото Контрола Поставите Мед Пчела King2 кралот 2 RC хеликоптер
Политика за испорака
Предмети ќе биде предаден во рок од 2-3 работен ден по потврди за плаќање (викенд и празник се исклучени).
Item(s) ќе биде предаден на Превозот Адреса. Ние не можеме да ја промените Превозот Адреса штом се изврши плаќањето.
Се враќа
Сите се враќа и размена се предмет на 10% restocking такса (настрана од изберете потврдена дефекти). Тоа значи дека ако сакаат да се здобијат со наплата се должи на купувачите каење или да се вратат целосно функционална ставка за наплата, 10% restocking надоместок ќе бидат одземени од наплата вкупно.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи на враќање. Следење на информации за враќање пратката треба да им се обезбеди на друг начин враќањето нема да биде одбиена.
Враќање објектот треба да биде во сосема нов и неискористени состојба со својот полн пакување испратени до нашето враќање адреса. Враќање објект ќе бидат внимателно прегледани пред да се испрати наплата.

Главните својства

Бренд Име:
RCMOY
MPN:
не се применува
UPC:
Не се применува,не се применуваат

Избор на купувачот