Девојки Шапка Жан Рамен Младите Жени на Модата Чекор Капи 48-58cm Млад Човек Сонцето Капи sunbonnet Топла Продажба
Ново

Девојки Шапка Жан Рамен Младите Жени на Модата Чекор Капи 48-58cm Млад Човек Сонцето Капи sunbonnet Топла Продажба

DEN 350.40

Во форма достапна за нарачката


Големина : тоа е прилагодлив,48-58cm
Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.
u може да се избере големини кои u сакате во една многу.кога у место со цел,само кликнете на боја и големина opition ,и да ги додадете во ur количка цел да се одржи и да се направи директно плаќање
Превозот : јас ќе го испратам на вашиот предмет во 2 работни дена по вашата исплата потврди Сите ќе бидат испратени од страна на превозот метод кој ќе choosed. Политика на враќање : Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена. Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат, можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Напомена : Доколку постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

Главните својства

Големина:
48 to 58cm
Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Писмо
Пол:
Бебе Девојки
Број На Модел На:
48-58cm
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Hooyi
Бебе Возраст:
19 до 24 месеци
Рака Тип:
прилагодлив

Избор на купувачот