Зимска Јакна Жените 2017 Нови Дебели Јагне Коса Outerwear Маскирани Крзно Јака Женска Секојдневен Блузи Тенок Плус Големина Жените Облека YAGENZ
Ново

Зимска Јакна Жените 2017 Нови Дебели Јагне Коса Outerwear Маскирани Крзно Јака Женска Секојдневен Блузи Тенок Плус Големина Жените

DEN 1517.00
DEN 2975.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови,Патентите
Број На Модел На:
Дебела Lambswool Памук Грб Жени
Бренд Име:
YAGENZ
Тежина:
0.75kg
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук

Избор на купувачот