Бран Невидливи силиконски гел висока пета подлога како Анти-триење чевли леплива мат како прегратка пета слободни паста нога нега чевли додаток.
Ново

Бран Невидливи силиконски гел висока пета подлога како Анти-триење чевли леплива мат како прегратка пета слободни паста нога

DEN 5639.00
DEN 9398.40

Во форма достапна за нарачката


Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!
НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!
Секој производ можете да кандидатурата, местото на поредок,fter вашиот плаќаат за тоа!
Ние ќе го испрати на стоки и мејл
на Следење на број во 1-3working дена( На одмор ќе биде доцнење )!
Заеднички OPP вреќа пакување!
Судењето цел : 5pairs,10pairs,15pairs..............и така натаму!
Различна количина и различни цена,ве молиме да ги проверите деталите!
Повеќе знаат Точно количеството и Точно информации за цената
ве молиме проверете на линкот :
Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!
Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС/DHL и така натаму!
(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !
Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.
Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!
Пад На Превозот!
1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.
2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)
3.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.
Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!
Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!
Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град -YIWU Кина!
Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!
Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.
Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!

Главните својства

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
BWHGT1603
Големина:
one size
Тип:
пета налепница
Тип:
Транспарентен силиконски гел пета налепница
боја:
Транспарентен (проверете фотографии)
Тежина:
22g/pair
feature1:
едноставен/издржлив
feature2:
мулти-функција/декорација
Производ големина:
approx10.5cm
Пакување:
Заеднички opp вреќа
број:
2 парчиња налепница

Избор на купувачот