Тактички EDC Телескопски Прашка Lanyard Пиштол Прашка Пролет со Појас Тока Светло Безбедност Јаже за 25.4 mm Светилка Keychain Рака
Ново

Тактички EDC Телескопски Прашка Lanyard Пиштол Прашка Пролет со Појас Тока Светло Безбедност Јаже за 25.4 mm Светилка Keychain

DEN 297.00
DEN 418.08

Во форма достапна за нарачката


Тактички Стигнале Пластични Пролет Еластична Јаже Безбедност Опрема Алатка За Airsoft Отворено Пешачење Кампување Анти-изгубени Телефон Keychain
Спецификации : Тактички Прашка Пролет, се вклопуваат да се поправи на тактички појас/ вест/ панталони. Со метална кука, може да се користи за да прикачите airsoft пиштол, рака пиштол итн. Исто така, може да биде страна на копчиња и други мали красат член. Користење на телефонската линија телескопски структура, може да се поместуваат. Не е лесно да се отсечени, со добар квалитет. Совршен за различни пиштоли за итни случаи.
Пакетот вклучува 1 X Тактички Стигнале Пластични Пролет Еластична Јаже Безбедност Опрема Алатка
За Нас
Ние сме една модерна и високо ефикасен индустрија & трговија компанија која е специјализирана во слободно време производи во рамките на површина од 20.000 квадратни метри & 4 линии за производство, современи машини и опрема.
Ние сме поминале ISO9002 квалитетен систем, и да има строга контрола на квалитетот правило како 100% инспекција за сите производи пред утовар и редовна инспекција во текот на производството.
Ние сме во потрага напред за формирање на долго-рок и успешна бизнис односи со клиенти од целиот свет.
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
Политика на враќање
1) Ако сакате да се вратите или размена на објектите што сте ги примиле, можете да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
2) предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
WoSporT
боја:
Црна
Брзо Исполнување:
Yes
Тип:
Тактички Holster анти-изгубени јаже
Тип на спорт:
Лов,кампување,отворено спорт
Тежина :
38g
ОБЛИКОТ:
Пролет
Материјал:
Најлон

Избор на купувачот