Eshtanga спортски градник 2017 Жените Нов Стил Дише Брзо Сува Дебел Материјал Bodybuilding Градници Големина XS-XL Бесплатен Превозот
Ново

Eshtanga спортски градник 2017 Жените Нов Стил Дише Брзо Сува Дебел Материјал Bodybuilding Градници Големина XS-XL Бесплатен

DEN 1090.00
DEN 1147.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
XS, XL, L, M, S
Затворање Тип:
крстот назад
Број На Модел На:
AB009
спортски тип:
јога
Материјал:
Spandex,Најлон
Бренд Име:
Eshtanga
Функција:
Дише
Функција:
Дише,Брз Сува
Тип на чаша:
Полна Чаша
боја:
бела, црна,розова
Големина:
XS,S,M,L,XL

Избор на купувачот