20pcs NuoNuoWell 5 Дупки Emitter Прилагодливи за Наводнување Бодликава Капе Главата за заштеда на вода Микро Наводнување Фарма Капе Систем Dripper
Ново

20pcs NuoNuoWell 5 Дупки Emitter Прилагодливи за Наводнување Бодликава Капе Главата за заштеда на вода Микро Наводнување Фарма

DEN 184.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


20pcs Nuo Nuo Well 5 Дупки Emitter Прилагодливи за Наводнување Бодликава Капе Главата Заштедите вода Микро Наводнување Фарма Капе Систем Dripper
Детали за производот : име на Производ : 5 Holes Dripper Врска : Coonect до 4/7mm или Вметнување на PE Цевка Ѕид Апликација : наводнување, зелена куќа за наводнување, градинарски наводнување. Работа Presure : 1~3kg Проток : 0~70 Liters/час
Ви благодарам многу за изборот на Nuo Nuo Well Sunn Grow Продавница ! Можете да пребарувате нашите други производи со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango И Другите Наши Продавници : Зелена Градинарство Живот,Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка. Но, ве молам точка не грижете се, ние мора да го избере подобар начин да брод вашата нарачка. Нормално, со Бесплатен Превозот Начини се Економски превозот начин Ако ви треба предмети итно, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, Или Можете да изберете брзо се Изразат, Како DHL,EMS... и така натаму. Следење на информации : За некои Мали наредби, можете да изберете на Економски Превозот Начин, таму не е целосно следење на информации,па Ако не можете да ги пратите тоа , Тогаш ве молиме не грижете се. и ве молам не се отвори спорот . Стоката се уште е на пат кон вас. Ако ви треба целосна следење на информации, ве молиме изберете превозот начин "Следење информации", Означени со " Достапни ". Производи и Фотографии : Сите производи се прават фотографии од себе . Понекогаш, на производи изглед можат да бидат различни .Но, ние мора да бидете сигурни во квалитетот и функција се исти или подобри. Повратни информации : Ако ви се исполнат било какви прашања или проблем за време на процесирање на нарачката време. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за решенија . Нашите работно време : од понеделник до сабота сум 8 : 00to сум 11 : 30 (Пекинг Време) часот 14 : 00 да часот 18 : 00 (Пекинг Време)
Ако ние не сме на работното време,ве молиме оставете порака за нас, ние мора да ви дадат повратни информации што е можно поскоро. И да ви даде задоволни решенија.
Како и да е, доколку постои било погрешно, ве молиме да не даде ни лошо преглед веднаш(Лош преглед значи : 3 ѕвезди 2-ѕвезди 1 ѕвезда )
Се разбира, ние се надеваме на вашето 5 ѕвезди. Ви благодарам многу.

Главните својства

Тип:
Sprinklers
Бренд Име:
NuoNuoWell
Број На Модел На:
СЗ-DTZ
Sprinkler Тип:
Driper

Избор на купувачот