бесплатен превозот ,фабрика цена реална удобно направи силиконски гради 1600g G купот на трансвестит крст-облекување
Ново

бесплатен превозот ,фабрика цена реална удобно направи силиконски гради 1600g G купот на трансвестит крст-облекување

DEN 4799.04

Во форма достапна за нарачката


тежина : 1200g по пар,големина 9
мерење : l*w*h : 15. така што можете да ги користите со секси градник или лепило функција.секогаш ќе брод од страна на кина пост воздух mail ,DHL , Fed EX ЕМС .6 cm
натпреварот градник : 85/38 C;90/40 B;90/40 C
имајте на ум 1 : 1 инч = 2. без разлика што градите големина или како масти , како тенка сте , ремени може да ви даде фантастичен погоден чувството кога носат . детали во услови на превозот .
сакате да се создаде расцеп кога носат ?тоа е лесно , само да се стави на дојка повеќе поблиску , отколку што може да се види на расцеп на вашето тело. овој вид на градите ,брадавица ќе обично се црвени , да се направи тоа се издвоите од градите .
бесплатен превозот ,фабрика цена реална удобно направи силиконски гради 1600g G купот на трансвестит крст-облекување
се продава за само еден пар крстот облекување ЦЕЛОСНИ TEAR DROP (FT) обликот на градите , многу секси за да се носат со секси брадавица .
сега ние се прави нов стил со ремени за . ОЕМ се добредојдени. да , тоа е главната идеја за дизајнер на градите форма.1 парче во polythelene торба, а потоа го стави во белата кутија,(26*20*7cm);12 парчиња во голема картонска кутија.
ОЕМ
OEM услуга и купувачот етикета се добредојдени,ме остави порака за посебни потреби
многу удобност и лесно да се носат. не само удобно и реални да се носат, но кожа-пријателски , БЕЗ НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ .
ние обично ги направи во замина градите форма .
~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~ повратни информации ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~. мене премногу. ќе се изедначи круг .
ракот на бои ќе биде : беж ,голи ,црна, розова ,бела се сите достапни
пакетот ќе биде како на сликата покаже :
крстот-салон градите форма-целосни tear drop форма
сега ајде да се во целосни tear drop градите форма .
ние сме специјализирани во оваа област за речиси 10 години , сите градите форма ќе имаат CE ,SGS за сертификација на квалитет .54 см
забелешка 2 : 1 lbs =453. брод од страна на кина пост воздух mail , обично ќе пристигне во 35~60 дена. јас ќе знаете за нив многу добро.
MOQ
1 пар,исто така, повеќе од 2 пара ќе добие трговија на големо цена
ракување со времето
1. бидејќи имам толку многу крст-салон пријатели и клиентите, јас може да ги разбере многу. ние обично го нарекуваме FT форма , FT се залага за целосни tear drop форма .3~5 дена за надвор акции еден
време на испорака
зависи од далечна и превозот на кој начин ќе го изберете, ние никогаш не ветуваме на превозот време , за сопствени дела во разни начин во различни земји. поголем големина и со иста тежина како и друг вид на градите !! совршено ги покрие градите , без проблеми и лесна.6 g
производот
FT силикони на градите форма
совршен(може да дизајн свој лого)
материјал
100% медицински силикони
тежина
500g ~2000g по пар големина на располагање или ОЕМ, различни големина различни цена
чаша големина
полна чаша големина ОЕМ ODM се достапни
дизајн
дизајни според клиенти потреби
функција
вистинска мека и удобна со природно чувство и изглед
стил
невидливи за обновливи и популарни
возрасна група
погоден за оние кои се трансвестит ,crossdresser или треба голем големината на градите клиент
пакет
1. јас дури би рекол на секој крст-салон на дојка , тие би направиле секси и реални. пократок , целосни и повеќе секси.
сакате да се почне со нас? побрзајте , само не двоумете се да контактирате со мене .
~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~ превозот услови ~~~~~~~~ ~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~
1.
конкавна botton, удобно костум на вашиот биста.

Главните својства

Тип На Објект:
Градите Форма
Количина:
5 парови во парк
Материјал:
Медицински Силикони
Големина:
1600 g per pair
Број На Модел На:
FT
Тежина:
1600 г
мерење:
16.4*13.6*9.0 cm
Потекло:
Кина
квалитетот одделение:
CE SGS
одговараат за:
crossdresser, mastectomy жени
Стил:
Класични
Функција:
секси и реална
живот време:
6~10 години
главниот пазар :
САД , ВЕЛИКА БРИТАНИЈА , RASSIA
жешка:
Yes

Избор на купувачот