KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35266 Sd.Kfz.251 Ausf.D полу-песна оклопни возила не се лизга тротоарите метал etches
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35266 Sd.Kfz.251 Ausf.D полу-песна оклопни возила не се лизга тротоарите метал etches

DEN 1761.60

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Полу-роботот оклопни возила
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот