1 парче 3D анти УВ Кул Мост Дожд Жените Parasol мажи КАКО Подароци Windproof водоотпорен три Виткање guarda chuva Чадор
Ново

1 парче 3D анти УВ Кул Мост Дожд Жените Parasol мажи КАКО Подароци Windproof водоотпорен три Виткање guarda chuva Чадор

DEN 453.00
DEN 503.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Чадори
Панел Материјал:
Pongee
Бренд Име:
OURUOLA
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Шема:
Три-виткање Чадор
Производот:
Чадор
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
Pongee
Количина:
1 Парче

Избор на купувачот