FnSn Нови 2017 Топло Лето Ѓердан Кристал Тренди Ѓердан Јака Цинк Легура Шарени Шарм Кристал Синџир На Жените Накит Продажба N104
Ново

FnSn Нови 2017 Топло Лето Ѓердан Кристал Тренди Ѓердан Јака Цинк Легура Шарени Шарм Кристал Синџир На Жените Накит Продажба N104

DEN 279.00
DEN 507.84

Во форма достапна за нарачката


Fn Sn Нови 2017 Топло Лето Ѓердан Кристал Тренди Ѓердан Јака Цинк Легура Шарени Шарм Кристал Синџир на Жените Накит Продажба N104 C ollier ѓердан ѓердани

Главните својства

Должина:
Link Chain
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
FnSn
Бренд Име:
FnSn
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
како Слика
Функција:
Сите натпревар стил
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
ѓердан
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Ѓердани
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ѓердан ѓердан
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Круг

Избор на купувачот