Бебе Деца Девојка Tulle Туту Цветни Фустан Партија Свадба Gown Формално Фустан Sundress 0-3 Години
Ново

Бебе Деца Девојка Tulle Туту Цветни Фустан Партија Свадба Gown Формално Фустан Sundress 0-3 Години

DEN 341.28

Во форма достапна за нарачката

Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. (Со исклучок на contrived damagement или misusage). Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас, за одговор
.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Плаќање и Испорака
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Пакет се вклучени : 1x Фустан
Големина на Табела : Големина Должина Биста*2 Половината Возраст 60 41 см, 21 см, 21 см 0-3 Месеци 70 43 см 22 см 22 см 3-6 Месеци 80 46 cm 23 см 23 см 6-12 Месеци 90 49 cm 24 см 24 см 12-18 Месеци 100 52 см 25 см 25 см 2-3 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење. Ви благодариме.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
1 инч = 2.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Pls контакт со мене без да се двоумат ако имате било какви прашања или сакате трговија на големо
Добредојдовте да се консултираат Dropshipping ,на Големо ,се прилагодите
Whats App numebr +86 13310840401
Повеќе бански бански костуми perfect, како што следува :
Опис
Најновите Модата Бебе Девојки Фустан !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.

Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
девојки фустан
Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Декорација:
Чипка
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Избор на купувачот