бесплатен превозот ,најевтиниот реални слободни градите подобрување на протеза огромен градите форми 1600g G купот на трансвестит крст-облекување
Ново

бесплатен превозот ,најевтиниот реални слободни градите подобрување на протеза огромен градите форми 1600g G купот на трансвестит

DEN 4319.04

Во форма достапна за нарачката

така ќе можете да уживате и убавина и здравје во исто време тука. вашите 5 ѕвезди позитивни повратни информации ќе биде најдобар подарок за нас, и други купувачот пријатели ќе треба вашето право водич за купување на овој вид на стоки.бесплатен превозот ,најевтиниот реални слободни градите подобрување на протеза огромен градите форми 1600g G купот на трансвестит крст-облекување
се продава за само еден пар крстот облекување круг (AR) обликот на градите , многу секси за да се носат со секси брадавица . брод од страна на кина пост воздух mail , обично ќе пристигне во 35~60 дена.1 парче во polythelene торба, а потоа го стави во белата кутија,(26*20*7cm);12 парчиња во голема картонска кутија. други бои, како беж ,розова, бела се достапни . поголем големина и со иста тежина како и друг вид на градите !! совршено ги покрие градите , без проблеми и лесна. мека и реални допирање и чувство . ви благодариме за вашиот љубезно загриженост во врска со ова. мала брадавица на располагање, потекло дами се!!!! сите градите форма ќе се направени со медицински силикони . не само удобно и реални да се носат, но кожа-пријателски , БЕЗ НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ .
MOQ
1 пар,исто така, повеќе од 2 пара ќе добие трговија на големо цена
ракување со времето
1. детали во услови на превозот .ќе пристигна во околу 3 до 7 дена од fedex или DHL.
wellcome на нашите супермаркет.секогаш ќе брод во рок од 2 дена по плаќање доби
2.
конкавна botton, удобно костум на вашиот биста.зависи од клиентите requirment.секогаш ќе брод од страна на кина пост воздух mail ,DHL , Fed EX ЕМС .
ОЕМ
OEM услуга и купувачот етикета се добредојдени,ме остави порака за посебни потреби
многу удобност и лесно да се носат. можете да го чувајте го во тајност. објектот ќе биде спакуван во белата кутија, марка со примерок или тековно .
~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~ превозот услови ~~~~~~~~ ~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~
1. ОЕМ се добредојдени.6 g
производот
Тркалезна форма силикони на градите форма
бренд
совршен(може да дизајн свој лого)
материјал
100% медицински силикони
тежина
300g ~2000g по пар големина на располагање или ОЕМ, различни големина различни цена
чаша големина
полна чаша големина ОЕМ ODM се достапни
дизајн
дизајни според клиенти потреби
функција
вистинска мека и удобна со природно чувство и изглед
стил
невидливи за обновливи и популарни
возрасна група
погоден за оние кои се трансвестит ,crossdresser или треба голем големината на градите клиент
пакет
1.
~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~ повратни информации ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ние се обидуваме се потрудиме да suivice сте добро и во производи квалитет и survice .ако не се задоволи со објектот , ве молиме контактирајте со нас слободно , ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
тежина : 1600 г по пар,големина 10
натпреварот градник : 95/42 B;95/42 C;95/42 D
мерење : D : D*H : D15. лепило градите форма , се држи до вашето сопствено тело директно.
текстура брадавица , реални допирање и чувство
како да го користите :
1.3~5 дена за надвор акции еден
време на испорака
зависи од далечна и превозот на кој начин ќе го изберете, ние никогаш не ветуваме на превозот време , за сопствени дела во разни начин во различни земји.1~3 дневна за во парк објект.
бесплатен превозот !!!! преку кина пост воздух mail.
целата продажба и пад на превозот се добредојдени.
~~~~~~~~ ~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~политика на враќање~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
позитивни повратни информации :
~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~ ви благодариме за посетата ~~~~~~~~~~~~~
други видови на градите форма
.

Главните својства

Тип На Објект:
Градите Форма
Количина:
5 парови во парк
Материјал:
Медицински Силикони
Големина:
1600 g per pair
Број На Модел На:
AR
Тежина:
1600 г
мерење:
D15.3*7.0 cm
Потекло:
Кина
квалитетот одделение:
CE SGS
одговараат за:
crossdresser, mastectomy жени
Стил:
Класични
Функција:
секси и реална
живот време:
6~10 години
главниот пазар :
САД , ВЕЛИКА БРИТАНИЈА , RASSIA
жешка:
Yes

Избор на купувачот