RF 315Mhz Копирате кодот Безжична Авто Копија Duplicator Клон Контролер гаражни врати Далечинска Контрола
Ново

RF 315Mhz Копирате кодот Безжична Авто Копија Duplicator Клон Контролер гаражни врати Далечинска Контрола

DEN 173.00
DEN 192.00

Во форма достапна за нарачката

Ако тоа не можат да работат, ве молиме да работат повторно од Расчистување. Копија : Стави нов далечински и copyed далечински е можно поблиску. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Alibaba рамен мрежни правила се одобрени од употреба на логистички канали!
RF 315 Mhz Wireless Авто Копија Duplicator Клон Контролер гаражни врати Далечинска Контрола
Пакување :
Пакет се Вклучени : 1 x RF 315 Mhz Remote Контрола (не Содржат батеријата ) Забелешка : Овој предмети испрати без мало Пакување , но ние ќе се пакувам и пред да се испраќаат надвор. 3 Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, искрено iinvite вас да го напушти 5-ѕвезда и позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. 2 Време во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Јасно копија далечински контролер : Чувајте притискање на а и Б клучеви во исто време е за неколку секунди и ослободување вашата рака кога светлината флеш брзо.
Каналот обезбедува "поштенски регистрирани колет" за да се обезбеди домашно и Објавување, испраќање, плати за навигација за информации како дестинација.
Како да се користи ?
1.51"
Состојба : 100% сосема нов
Карактеристики :
Работи со следниве далечински управувач модули :
2260,2262,FP527,HT12 D,HT12 E,PT2240,S026-1,S026-2,S026-3,S026-4,SMC918
Примена :
Возилото централно заклучување системи
Гаража врати
Електронски порти
Електрични апарати
Автомобил sunroofs
Системи за греење
Лесен за инсталација и употреба, 4 канал далечински управувач за системот ви овозможува да ја преземат контролата на вашиот gadgets, автомобил и дома или гаража.
Каналот само што обезбеди Кинески период на пошта на Објавување, испраќање, планираат да имаат информации како навигација, alibaba рамен мрежни правила се одобрени од употреба на логистички канали!
Ако цел е погоре > $5, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Употреба : Ако сите над работата успее, romote контрола може да се користи dirtectly.Притиснете го копчето на copyed далечински управувач со една рака, и притиснете го копчето на нов далечински управувач со другата страна, ги задржи за неколку секунди, и ослободување кога на нов далечински управувач светла флеш брзо, а потоа на copy успева. Враќање : Ако ви се исполнат misoperation и cancle корисни кодови, пред повторно да копирате, можете да го притиснете копчето подолу C и D клучеви во исто време за 2 секунди и ослободување кога светлата флеш брзо, а потоа контролата ќе се обнови. Гаранција&Политика на Враќање 1 Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.com/payment_method.
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.

Главните својства

Број На Модел На:
433
Пакет:
Yes
Канал:
4
Фреквенција:
315 Mhz
Безжична Комуникација:
RF
Употреба:
Универзална
Работен напон:
DC 12V
Напојување:
Еден 23A/12V Батерија

Избор на купувачот