1x Инјектор за Гориво за вбризгување на млазницата 23250-11120,23209-11120 Инјектор за Гориво За Тојота Starlet EP91 е корола EE102 Tercel EL51 4EFE
Ново

1x Инјектор за Гориво за вбризгување на млазницата 23250-11120,23209-11120 Инјектор за Гориво За Тојота Starlet EP91 е корола

DEN 516.00

Во форма достапна за нарачката

За повеќе прашања во врска со превозот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред купување. Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Превозот Време за Сите објекти ќе биде предаден во рок од 1-4 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела). Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Гаранција Гаранција : 1 година само за нови Делови и да не ги КОРИСТИ Клиент на Задоволително ниво Забелешка : не се двоумете да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ви благодариме за вашето разбирање. Превозот Метод на Сите објекти ќе бидат испратени од страна на кина пост serivce за слободен ако сакате превозот со друга компанија, ве молиме контактирајте со нас, и Ние може да означува било кој пакет како подарок ,со ниска вредност за да се намали увозот на данок за вас, како е можно како што може да. Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Гаранција за квалитет 1year!
тестирани пред да брод!
нови квалитетни делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
Оригиналната стандард за квалитет на Горивото Инјектор за вбризгување на млазницата 23250-11120,23209-11120 Инјектор за Гориво За Тојота Starlet EP91 е корола EE102 Tercel EL51 4 EFE
одговара :
одговара за Toyota е корола 2 одговара за Toyota е корола II, EL51 одговара за Toyota е корола, EE102, EE111 одговара за Тојота Corsa, EL51 одговара за Тојота Cynos, EL52 одговара за Тојота Спринтер Carib одговара за Тојота Спринтер, EE102, EE111 одговара за Тојота Starlet, EP91, EP95 одговара за Тојота Tercel, EL51
Превозот Услови . Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници) Услови & Состојба На објектот е продаден на "како што е" основа, ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни. кина пост повеќето потреба 15-60days , Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно . Враќање / Поврат Не се Вклучени Испорака такси нема да бидат вратени. Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет
294009-0120 294009-0370 23480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-00523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120294000-023#294000-0237294000-033#-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-065494000-066#294000-066294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-095#. Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.

Главните својства

Тојота Модел:
Е корола
Објектот Должина:
23250-11120
Е Корола-Година:
1992 година
Материјал Тип:
23250-11120
is_customized:
23250-11120
Бренд Име:
J&R
За Возило Брендови/Модел:
Тојота

Избор на купувачот