Ковано Железо Обетки Три-Парче Ѓердан Екранот Накит Рек Додатоци Pendant/Eardrop Екранот Рек/Полица Уво Клип Носителот
Ново

Ковано Железо Обетки Три-Парче Ѓердан Екранот Накит Рек Додатоци Pendant/Eardrop Екранот Рек/Полица Уво Клип Носителот

DEN 340.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cm
Состојба : Нова
Метал : Метал
Боја : како на слика
Количина : 3 Дел
Мерење : см( Исправи Должина ) ,см (Ширина)

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
Mordoa
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Моден
Број На Модел На:
B552
Објектот Тежина:
150g
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува

Избор на купувачот