Micozy Памук, Плетени Декоративни Revesable Плетење Модел Убавина Pillowcase Плоштадот Перница Маска
Ново

Micozy Памук, Плетени Декоративни Revesable Плетење Модел Убавина Pillowcase Плоштадот Перница Маска

DEN 619.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
450*450mm
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Обична
тема count:
100TC
Употреба:
Хотел,Дома
Број На Модел На:
NTCC-02
Непристојни Слика:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Count:
20
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Pillowcases
Бренд Име:
MICOZY
Сексуално Сугестивна:
No
одделение:
Квалификуван
Шема:
Предиво Обоена
Техника:
Плетени
Ставка опис:
памук, плетени pillowcase
Материјал:
Памук
Пополнување:
no
Затворање:
невидливи патент
Големина:
45X45cm
боја:
сино,зелено,беж,сива итн
Тежина:
270g
Стил:
Tassel
Пакет:
PVC кеса
Продажбата на начин:
трговија на големо,трговијата на мало,пад на превозот

Избор на купувачот