1 Сет Висок Квалитет Гумени Копчиња Комплет Влошки За Nintendo Игра Момче Класичен DMG НОВИ
Ново

1 Сет Висок Квалитет Гумени Копчиња Комплет Влошки За Nintendo Игра Момче Класичен DMG НОВИ

DEN 228.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


1 Сет Висок Квалитет Гумени Копчиња Комплет Влошки За Nintendo Игра Момче Класичен DMG НОВИ
Опис
Нова Игра Момче Гумена Подлога Замена за Класичната DMG
Игра Момче Класичен Gummi Влошки Ersatzteil Копчиња
Гума и проводници материјал.
Компатибилен За : Nintendo Игра Момче Clasicc DMG
Пакетот Вклучува
1 Сет Гума Копчето Подлога
Слики Покажуваат
Плаќање
1)да ја прифатиме Alipay. Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3)Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.
Испорака
EMS : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена.
DHL : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 4 до 5 дена.
FEDEX : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 6 дена.
Кина Пост : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена.
Гаранција
12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи.
Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испратите сликите или видео,ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем со вас.
Ве молиме испратете го на неисправни производи во рамките на гарантниот prriod.
Ќе бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака кога пакување,и ние ќе се потрудиме да се спречи оштетување во транспортот.
100% Реална Слика.
Враќање Враќање
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање,и вашиот po#.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNIGN ПОНУДАТА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Повратни информации
1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за разбирањето!

Главните својства

Бренд Име:
eXtremeRate
is_customized:
No
Nintendo Модел:
Момче
Број На Модел На:
не се применува
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Со USB:
никој
Тип:
Копчето(а) Подлога

Избор на купувачот