Автомобил Стил опашка светла за BMW E90 taillights LED Опашка Светилка задните трупот светилка покрие светилки drl+сигнал+кочница+обратна
Ново

Автомобил Стил опашка светла за BMW E90 taillights LED Опашка Светилка задните трупот светилка покрие светилки drl+сигнал+кочница+обратна

DEN 18144.00
DEN 21600.00

Во форма достапна за нарачката


Бесплатни shiping ! 12 V 6000k LED Задни светла за BMW E90 taillight светилки авто светлина кочница светлината LED светла

Главните својства

Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
6kg
Име На Модел:
bmw e90
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Дијаметар:
40inch
Специјални Функции:
Светилки drl
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Материјал Тип:
ABS
Година:
2004-2008
Лер Зрак Тип:
LED
Тип На Објект:
Задните Светла
Леќа:
Не Се Вклучени
Lumens:
2600lm
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
bmw e90
Напон:
12V

Избор на купувачот