Гумени гимнастика воздух песна 15 милиони x6m x20cm ,превртување на воздухот песна за обука и finess за продажба
Ново

Гумени гимнастика воздух песна 15 милиони x6m x20cm ,превртување на воздухот песна за обука и finess за продажба

DEN 436195.00
DEN 484660.80

Во форма достапна за нарачката


Гумени Воздух Песна Gymnastic Превртување на Мат, Нудејќи Враќа/Отскокнување Слични на Прачка/Пролет Подот!
Воздухот мат е издржлив и висок квалитет. Тоа им дава на децата голема отскокнување повеќе слична на пролет кат од брануваа. Тоа зема brunt на хард слетувања намалување на ризикот од повреди.Можете да го безбедно и ефикасно да работат на постојаните и водење гимнастика во вашиот двор.Воздухот песна нуди враќа/отскокнување слични на прачка подот, Тоа е совршен за работа на форма и техника!
Високо-квалитетни Материјали
· Двоен Ѕид Ткаенина(DWF) е професионална материјал за надувување gymnastic мат, кој го направи на 2 слоја обложени ткаенина поврзани едни со други со илјадници мали гази. Така, на површината се compeletely рамен и нуди висок жив
· Притисок може лесно да се адаптира за вашата тежина и нивото
Како да се Надува и Разбивам Воздухот Кат
· НАДУВУВАЊЕ - Одвиваат воздухот патеката и да се постават flatly, потоа поврзете цевка на пумпа со вентил (на вале пченка треба пролет up)и потоа да ја претвори додека tighly, а Потоа започнете да се надува мат. Тоа трае околу 5-6 минути додека мат стане многу жив.Можете да ја бара мат жив според вашиот вештина.
· DEFALATBLE - другиот крај на воздушна пумпа е разбивам, како истиот се надува процес.Бидете сигурни дека целосно разбивам пред да бидат спакувани
Повеќе Предности на Голема Река & Хил Гумени Мат Gymnastic
· Оваа воздух подот е совршен за да се практикуваат внатре или надвор
· Воздухот песна не дното од кога превртување на тоа.
· Како поединец кој тежина над 200lbs,може да скокаат врз собори патеката и да не се оштети воздух мат или себе си.
· Центарот на песната е малку повеќе солидна од рабови
· Им овозможува на сите ниво gymnasts да научат рутини и вештини на површина која е повеќе простувањето
· Спортисти може да се зголеми нивоа на вештини и развива доверба со користење на превртување на мат

Главните својства

боја:
Сина
Бренд Име:
голема река хил
Проп Избор:
Гимнастика Стап
Број На Модел На:
15 милиони x6m x20cm
Одделот За Името:
Мажи
Шема:
Гимнастика Панталони/Чорапи
Тип:
Гимнастика Мат
Материјал:
капка бод
Гаранција:
2 години
Пакет:
картон
испорака:
преку федекс 3-7 дена

Избор на купувачот