KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35481 Молња Анти-Енкориџ Сите Терен Автомобил (М-АТВ) Рамка за Реновирање Метал Гравирање
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35481 Молња Анти-Енкориџ Сите Терен Автомобил (М-АТВ) Рамка за Реновирање Метал Гравирање

DEN 1863.84

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Hummer / Џип
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот