долго Средновековна Ренесанса Gown кралица Облечи Викторија Готски/Marie Antoinette/граѓанската војна/принцеза Belle Топка
Ново

долго Средновековна Ренесанса Gown кралица Облечи Викторија Готски/Marie Antoinette/граѓанската војна/принцеза Belle Топка

DEN 3744.00

Во форма достапна за нарачката


Pls забелешка само фустан без додаток како ѓердан, вревата итн.!

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Ткаенина Тип:
Dobby
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Бал
Деколте:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Rayon
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Свила, Полиестер, Rayon
Должина На Ракав:
Три Квартал
Знаци:
Период Носии

Избор на купувачот