Топла продажба 1pc 47cm слатки, слатки овци кадифен животинско кукла задржете перница полнети играчки за деца бебе подарок
Ново

Топла продажба 1pc 47cm слатки, слатки овци кадифен животинско кукла задржете перница полнети играчки за деца бебе подарок

DEN 590.00
DEN 655.20

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница. Ако ти ме сакаш , ве молиме да ме однесе дома .
Топла продажба 1pc 47cm слатки, слатки овци кадифен животинско кукла задржете перница полнети играчки за деца бебе подарок
Материјал : кадифен , памук
Големина на : целосна должина 47cm
Тежина : 0.2 kg
детали за производот
За Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Пред ставање на твојот ред, ве молиме контактирајте со нас или leave messages да ни ако имате било какво барање на предмети.
Ве молиме проверете ја информацијата што ја остави во објектот , Ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша ,ако сакате да го промените, ве молиме ги споделите со нас .
За Превозот :
Вашата цел ќе биде објавена во рок од 3 дена .И ние ќе се обезбеди следење на број во цел линк .
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност. Ние ќе испрати пакети како подароци и пишување пониска цена да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или пониски даночни преку царината .
ние поддршка бесплатен превозот од кина пост воздух mail , обично тоа ќе ве чини 15~45 дена за да вашата земја. но кога влезе во продажба сезона, компанија од Кина пост ќе мора да се справи со илјадници пакет секој ден, и обичај ќе го зајакне надзорот на секој пакет, ќе има многу надворешни фактори предизвика одложување, па можеби тоа ќе ве чини повеќе од 2 месеци до вашата земја. ако сакате да се купи подарок, за некој посебен ден, тоа е добро за вас да се купи пред 2~3 месеци.ако не можете да се чека многу време , ве молиме не поставувајте ред , ви благодарам!
Ние не сме одговорни за било одложување на налози по испраќаат надвор.Но, ние ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат.
Оваа форма може да се како референца , можете да погледнете во времето на вашата земја во целина .
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации доколку ви се допаѓа нашата објекти и услуги. ние ќе обезбедат конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.
Во Врска Со Политика За Наплата :
Ако ја добиете вашата точка, но не се задоволни со тоа , Вие може да го врати во рок од 7 дена ,но клиентите треба да се обрне на товар . Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.
Ако ви се неисправни производи , ве молиме контактирајте со нас да ни во рок од 3 дена заедно со фотографии на неисправни делови, ние може да испрати нови една за замена или враќање на уплатата . ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да се обезбеди најдобра услуга за одговор за нарачки .
Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас со превозот на следење на број, и специфична причина за враќање.

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
овци
Број На Модел На:
T14032429
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Димензии:
целосна должина 47cm
Големина:
30-50cm

Избор на купувачот