Т-МОТОРНИ Јаглерод Проп ги Покрие CPC006 за MN1804 MN1806 MN2204
Ново

Т-МОТОРНИ Јаглерод Проп ги Покрие CPC006 за MN1804 MN1806 MN2204

DEN 144.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
Т-мотор
Број На Модел На:
CPC006
За Возило Тип:
Авионите
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Надградба На Делови/Додатоци:
јаглерод проп маска

Избор на купувачот