QEEPEI 14 - 28инчен Карбонски Влакна Wiper Универзална У Кука U-тип на Стакло ветробранското стакло на Автомобилот Додатоци Природна Гума M08
Ново

QEEPEI 14 - 28инчен Карбонски Влакна Wiper Универзална У Кука U-тип на Стакло ветробранското стакло на Автомобилот Додатоци Природна

DEN 211.00
DEN 240.00

Во форма достапна за нарачката


9

Главните својства

Објектот Должина:
14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
BMW 3 Series-Година:
2006,1998,1994,2005,1993,2000,2001,1999,2004,1995,2003,2010,2008,2011,2002,2012,1996,1997,2013,2009,2007
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
QEEPEI
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
BMW Модел:
3 Серија
Објектот Тежина:
0.3kg
Година:
2017Year
Објектот Ширина:
14inch
Објектот Висина:
28inch
Специјални Функции:
Карбонски Влакна
Име На Модел:
m08
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Количина:
1 buc
адаптер:
Универзална У Кука
Година:
1990-2016
Објектот Тежина:
0.3KG
Должина:
14-28

Избор на купувачот