Новиот екран на допир За 7 TEXET ТМ-7025 TM7025 Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
Ново

Новиот екран на допир За 7 TEXET ТМ-7025 TM7025 Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 410.40

Во форма достапна за нарачката


Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата.
Пакет : 1 PCs/многу Црн екран на допир
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Главните својства

Број На Модел На:
TEXET ТМ-7025 TM7025
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
фитинг:
TEXET ТМ-7025 TM7025 екран осетлив на допир

Избор на купувачот