300yard 4.7 см широк Висок квалитет на Ракотворби Нето Чипка Скриј Лента Рамен Чипка Намали Прекрасни Свадба Занаети за Шиење
Ново

300yard 4.7 см широк Висок квалитет на Ракотворби Нето Чипка Скриј Лента Рамен Чипка Намали Прекрасни Свадба Занаети за Шиење

DEN 2064.00

Во форма достапна за нарачката


должина : 300 Yard ширина : 47mm

Главните својства

боја:
Црна, Бела
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Хеклани
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ширина:
47MM
Број На Модел На:
723
Бренд Име:
ywleiao
Количина:
300yard

Избор на купувачот