Цртан филм Автомобил потпирачи за глава вратот перница автомобил седиште перница симпатична цртан филм мрзливи јајце кадифен играчки худ перница автомобил
Ново

Цртан филм Автомобил потпирачи за глава вратот перница автомобил седиште перница симпатична цртан филм мрзливи јајце кадифен

DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


Шефот на воздржаност во врска со 26 * 18cm, Многу симпатична ~ кадифен изглед е многу удобно се Стави на автомобил, практични и декоративни улога

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Перница/Перница
Бренд Име:
SPIXT
Форма:
Гениј
Предупредување:
1pcs
Број На Модел На:
автомобил перница
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
автомобил перница

Избор на купувачот