Bigwasp Сива Расположливиот Игла Кертриџ 21 Една Оџакот Магнум (1221M1) 20Pcs/Кутија Бесплатен Превозот
Ново

Bigwasp Сива Расположливиот Игла Кертриџ 21 Една Оџакот Магнум (1221M1) 20Pcs/Кутија Бесплатен Превозот

DEN 974.40

Во форма достапна за нарачката


Proudct Опис :
1. Тетоважа Игла Кертриџ Овозможува тетоважа уметници да се постави игла и да се префрлате игла конфигурација многу брзо време tattooing процес.
2. Компатибилен со Сите видови кертриџ костец & Јастреб машини. Не Ален клучеви потребни.
3. Направени од 316 L хируршки нерѓосувачки челик и медицински-одделение пластика.
4. E. O. sterilized и пакувани во блистер пакување.
5. За еднократна употреба за еднократна употреба тетоважа игла касети.
6. Подготвени За Употреба - Доаѓа во Полето на 20 Pcs.
Пакетот вклучува : 20 Pcs 21 M1

Главните својства

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
UPTATSUPPLY
Број На Модел На:
1221M1

Избор на купувачот