Пред & Задните Wiper Ножеви За Peugeot 307 2001 2002 2003 2004 .Силиконска Гума Ветробранското Стакло Шофершајбната Стакло Авто Автомобил Додатоци
Ново

Пред & Задните Wiper Ножеви За Peugeot 307 2001 2002 2003 2004 .Силиконска Гума Ветробранското Стакло Шофершајбната Стакло Авто

DEN 662.00
DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката


Функција
Висок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот.
PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста.
Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви.
Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители. 100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и совршен натпревар.
MIKKUPPA Наплата или замена :
Ве молиме не го остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Ако наидат на проблеми со приемот на стоката, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе се потрудиме да ви послужи.
Во овој контекст, имаме три големи наплата или замена политика :
1. Кога ќе ја прими стоката, стоката се оштетени, ние нема да имаат причина да ви испрати нова wiper или да изберете да се вратат.
2. Ако производот е неисправен, како што се бучавата, стружење не е чист, ние може да ви вратат или ре-испраќање на стоката.
3. Кога сте го купиле погрешна wiper без барање на клиентите услуги за моделот и големината, ние, исто така, испрати право wiper за вас.
Откако ќе се плати мене, вашата цел ќе биде завршен во два дена (со исклучок на викенди или празници)
Повеќето земји преку Ali Express Стандард Превозот, Epacket, Кина Пост Регистрирани Воздух mail, очекувано време на испорака е обично 20-40 дена.
Ние ќе ги прогласи мала вредност за вашата цел да се избегнат било какви давачки или даноци на превозот на производот низ Воздухот Mail.
Ако сè уште не добиле стоки еден месец по вашата нарачка, ве молиме да ни оставите порака. Ние ќе ги провери логистика за вас и веднаш се прошири вашата цел заштита.

Главните својства

Објектот Должина:
Front Wiper, Front And Rear Wiper
Бренд Име:
Mikkuppa
307-Година:
2003,2002,2004,2001
Име На Модел:
CPU103/Ц1-35
Материјал Тип:
Природна Гума&Висок Квалитет Метал
Специјални Функции:
Пред Wiper Сечилото/ Задните Wiper Сечилото
Peugeot Модел:
307
Објектот Ширина:
28inch
Објектот Висина:
26inch
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2017Year
Објектот Тежина:
0.3kg
Автомобил Производител:
За Peugeot 307
Година:
2001 2002 2003 2004
ПРЕД WIPER ГОЛЕМИНА:
28+26R
Задните Wiper Рака И Ножот Големина:
14
Автомобил Направи:
за peugeot

Избор на купувачот