Arshen 22cm Кафе Машина Четка & Лажица Кафе Еспресо Машина Група Шеф на Кујна Најлон за Чистење со Четка Наежвам Кафе Капсула
Ново

Arshen 22cm Кафе Машина Четка & Лажица Кафе Еспресо Машина Група Шеф на Кујна Најлон за Чистење со Четка Наежвам Кафе Капсула

DEN 96.00
DEN 158.88

Во форма достапна за нарачката


Опис : Име : Coffeetool Grouphead Чистење со Четка - Кафе Еспресо Машина Група Главата Материјали : Најлон Боја : Црна+Бела Должина : 22cm/8.66"(appr.) Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет. Направени од најлон материјал, висока температура отпор, мазна на допир и нема лесно губење на косата. Идеален за чистење кафе остатоци на полу-автоматска кафе машина главата остатоци, вклучувајќи ги и различните стилови на кафе машина филтер и кафе на заптивка. Не само што може да се чисти, но исто така може да се користи за да се лажица прав. Лактите најлон четка дизајн може да се спречи валкани или горат себе со врела топла вода за време на работата. Четка глава не може да отстранливи. Тоа, исто така, добар помошник за вас да имаат првенство на чист вкус на кафе.
Пакет се вклучени : 1 Buc Кафе Четка
Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Главните својства

Бренд Име:
Arshen
Материјал:
Најлон
Спецификација:
350ml
Капацитет:
501-600ml

Избор на купувачот