бесплатен превозот ,фабрика цена реална удобно самолепливи силикони на градите форми 1200g Ecup трансвестит крст-облекување
Ново

бесплатен превозот ,фабрика цена реална удобно самолепливи силикони на градите форми 1200g Ecup трансвестит крст-облекување

DEN 3839.04

Во форма достапна за нарачката

мене премногу. овој вид на градите ,брадавица ќе обично се црвени , да се направи тоа се издвоите од градите .
ние обично ги направи во замина градите форма .
конкавна botton, удобно костум на вашиот биста. можете да го чувајте го во тајност. јас ќе знаете за нив многу добро. јас ќе бидам повеќе од молам да им помогне на вас со вашата лична потреба или бизнис.
сакате да се создаде расцеп кога носат ?тоа е лесно , само да се стави на дојка повеќе поблиску , отколку што може да се види на расцеп на вашето тело. така што тие може да се повеќе погодни за употреба .
~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~ превозот услови ~~~~~~~~ ~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~
1. мека и реални допирање и чувство .
тежина : 1200g по пар,големина 9
мерење : l*w*h : 14. ремени може да биде прилагодлива .
MOQ
1 пар,исто така, повеќе од 2 пара ќе добие трговија на големо цена
ракување со времето
1.
ОЕМ
OEM услуга и купувачот етикета се добредојдени,ме остави порака за посебни потреби
многу удобност и лесно да се носат.
бесплатен превозот ,фабрика цена реална удобно самолепливи силикони на градите форми 1200g Ecup трансвестит крст-облекување
се продава за само еден пар крстот облекување ЦЕЛОСНИ TEAR DROP (FT) обликот на градите , многу секси за да се носат со секси брадавица . на брадавица е мал . и двајцата , како и крос-салон, би сакале да имаат градите форма да ги направи да изгледаат секси , како вистинска дојка. објектот ќе биде спакуван во белата кутија, марка со примерок или тековно . користење џеб градник за поддршка на градите форма . брод од страна на кина пост воздух mail , обично ќе пристигне во 35~60 дена.
ние сме специјализирани во оваа област за речиси 10 години , сите градите форма ќе имаат CE ,SGS за сертификација на квалитет .
целата продажба и пад на превозот се добредојдени. лепило градите форма , се држи до вашето сопствено тело директно.
ракот на бои ќе биде : беж ,голи ,црна, розова ,бела се сите достапни
пакетот ќе биде како на сликата покаже :
крстот-салон градите форма-целосни tear drop форма
сега ајде да се во целосни tear drop градите форма .
wellcome на нашите супермаркет.54 см
забелешка 2 : 1 lbs =453. пократок , целосни и повеќе секси. да , тоа е главната идеја за дизајнер на градите форма.зависи од клиентите requirment.
бесплатен превозот !!!! преку кина пост воздух mail.
текстура брадавица , реални допирање и чувство
како да го користите :
1.
сакате да се почне со нас? побрзајте , само не двоумете се да контактирате со мене . без разлика што градите големина или како масти , како тенка сте , ремени може да ви даде фантастичен погоден чувството кога носат . оваа градите форма ќе изгледа сити од tear drop форма , повеќе или како ал форма на грбот . ОЕМ се добредојдени.1 парче во polythelene торба, а потоа го стави во белата кутија,(26*20*7cm);12 парчиња во голема картонска кутија. бидејќи имам толку многу крст-салон пријатели и клиентите, јас може да ги разбере многу. повеќето од крст-салон би сакал овој вид на градите во сонцето тен боја.да, вие сте во право , вие може да побарате да ме додадете лепило функција на градите, ако сакате. не само удобно и реални да се носат, но кожа-пријателски , БЕЗ НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ .
сега ние се прави нов стил со ремени за .3~5 дена за надвор акции еден
време на испорака
зависи од далечна и превозот на кој начин ќе го изберете, ние никогаш не ветуваме на превозот време , за сопствени дела во разни начин во различни земји. детали во услови на превозот . поголем големина и со иста тежина како и друг вид на градите !! совршено ги покрие градите , без проблеми и лесна.

Главните својства

Тип На Објект:
Градите Форма
Количина:
5 парови во парк
Материјал:
Медицински Силикони
Големина:
1200 g per pair
Број На Модел На:
FT
Тежина:
1200 г
мерење:
14.7*12.3*8.0 cm
Потекло:
Кина
квалитетот одделение:
CE SGS
одговараат за:
crossdresser, mastectomy жени
Стил:
Класични
Функција:
секси и реална
живот време:
6~10 години
главниот пазар :
САД , ВЕЛИКА БРИТАНИЈА , RASSIA
жешка:
Yes

Избор на купувачот