Qiseyuncai E27 современото живеење соба спална соба ноќни боја цврсто дрво ѕид светилка ресторан aisle железо LED светилка ѕид
Ново

Qiseyuncai E27 современото живеење соба спална соба ноќни боја цврсто дрво ѕид светилка ресторан aisle железо LED светилка ѕид

DEN 3420.00
DEN 3600.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Абажур Боја:
Бела, светло зелена, Сина, Розова
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Број На Модел На:
qsyc 1044
сертификација:
CQC,CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Примена:
Студија
Извор На Светлина:
LED Светилки
Боја На Каросеријата:
Бела,Црна
Бренд Име:
qiseyuncai
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Сенка Тип:
Железо
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Карактеристики:
балкон коридор цврсто дрво креативни таванот светилка
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1

Избор на купувачот