Регистрирајте се за испорака ! 10pcs/многу HY пропелер 5045/6030/7060/8043/8060/9047/1047/1147 за РК Авион
Ново

Регистрирајте се за испорака ! 10pcs/многу HY пропелер 5045/6030/7060/8043/8060/9047/1047/1147 за РК Авион

DEN 284.00
DEN 298.56

Во форма достапна за нарачката


HY пропелер 5045/6030/7060/8043/8060/9047/1047/1147 за рк авион
HY електрични серија дупка теренот пропелер
Се применува за гребло заштита
Ако сакате да го користите гребло клипот или куршум, или ќе го купите вашиот сопствен reaming Hao индустрија macroporous гребло во серија!
Ве молиме изберете вистинската големина во зависност од вашите потреби
Купите различни спецификации може да биде избран директно со количката! Име на производ : EP1047 гребло Спецификација на Производот : Дијаметар : 10 инчи (254 MM) вртежен момент : 4.7 инчи (119.38 MM) Бленда : 3ММ Име на Производ : 8043 бавно гребло Спецификација на Производот : Дијаметар : 8 инчи (203.2 MM) вртежен момент : 4.3 инчи (109.22 MM) Бленда : 3ММ Име на Производ : 9047 бавно гребло Спецификација на Производот : Дијаметар : 8 инчи (228.6 MM) вртежен момент : 4.7 инчи (119.38 MM) Бленда : 3ММ Име на Производ : EP7060 бавно гребло Спецификација на Производот : Дијаметар : 7 инчи (177.8 MM) Вртежен момент : 6 инчи (152.4 MM) Бленда : 3ММ Име на Производ : EP1147 бавно гребло Спецификација на Производот : Дијаметар : 11 инчи (203.2 MM) вртежен момент : 4.7 инчи (119.38 MM) Бленда : 3ММ Име на Производ : 8060 бавно гребло Спецификација на Производот : Дијаметар : 8 инчи (203.2 MM) вртежен момент : 6 инчи (152.4 MM) Бленда : 3ММ Име на Производ : EP5045 бавно гребло Спецификација на Производот : Дијаметар : 5 инчи (127 MM) вртежен момент : 4.5 инчи (114.3 MM) Бленда : 3ММ
Пакет содржина :
100% Сосема Нов
10x Авион пропелер
Превозот :
Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот, (руски Пост беше влијае со LCACS, па локалните пошта испорака на услуги (вклучувајќи ЕМС) ќе биде одложен многу пати) трошоците За превозот за сите земји кои се исти. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 дена Овој пакет ќе биде пратена од Кина Воздухопловната Пост или HK пост воздухопловната Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат. Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно
Shippingtime :
Данок :
Без Данок на промет се Бара
Плаќање :
Гаранција & враќање : За да се обезбеди сите предмети се со добар квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор . 30 дена гаранција од купените датум. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, пред да се вратат на неисправни објект. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци.
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Контакт со нас на :
Нашата канцеларија часа се :
- 8 : 30 сум. да 6 : 00 p.m. (GMT +8) од понеделник до петок
- 8 : 30 сум. да 1 : 00 часот (GMT +8) од сабота
- 8 : 30 сум. да 6 : 00 p.m. (GMT +8) на неделата
- Нашата канцеларија е затворена за државни празници (Кина). Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците.
Ние секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент. Ве молиме контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине негативни повратни информации . ние ќе ви помогне во секој можен начин и имаат за цел да одговори на сите пораки .

Главните својства

боја:
5045, 6030, 7060, 8043, 8060, 0947, 1047, 1147
Бренд Име:
Mitoot
Материјал:
Гума
РК Делови и Accs:
Радио Системи
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
H461-H469
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
HY пропелер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
HY пропелер
Четири тркала Атрибути:
HY пропелер
Алатка Материјали:
HY пропелер
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачот