Малку Брат Бебе Момче Romper Голема Момче Т-маица Tee Појавување Тимови Деца Момчиња Нови Пристигнување Костим Облека
Ново

Малку Брат Бебе Момче Romper Голема Момче Т-маица Tee Појавување Тимови Деца Момчиња Нови Пристигнување Костим Облека

DEN 146.00
DEN 194.40

Во форма достапна за нарачката


Опис
Големиот Брат Т-маица Бебе Момче Romper Облека !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата Шоу
Ново во Мода Материјал : 100% Памук Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Блузи(Т-маица или Romper)
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.
Големиот Брат T-shirt маици Големина Tee Должина Биста*2 Возраст 100 39 см 27 см 2-3 Години 110 42 см 28.5 cm 3-4 Години, 120 45 cm 31.5 cm 4-5 Години 130 48 см 33 cm 5-6 Години 140 51 см 35 см 6-7 Години
Малку Брат Romper Romper Големина Должина Биста*2 70 годишна Возраст 38 cm 23 см 0-3 Месеци 80 41 cm 24 см 3-6 Месеци 90 42 см беа 25,5 см 6-12 Месеци 100 44 cm 26.5 cm 12-18 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

Главните својства

Големина:
3M LITTLE, 6M, 12M, 18M, 2T BIG, 3T, 4T, 5T, 7T
Бренд Име:
pudcoco
Материјал:
Памук
Стил:
Активни
Sleeve Должина(cm):
Краток
Тип На Објект:
Маици
Шаблон Тип:
Писмо
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Избор на купувачот