Видеото 5 Niijima Makoto Кралицата P5 Cosplay Чизми Чевли Сопствени Направени
Ново

Видеото 5 Niijima Makoto Кралицата P5 Cosplay Чизми Чевли Сопствени Направени

DEN 2495.52

Во форма достапна за нарачката


Видеото 5 Niijima Makoto Кралицата P5 Cosplay Чизми Чевли Сопствени Направени
Ве молиме да Напомена : Чевли Големина Опции се Кина Стандард, ве Молиме погледнете го следново Чевли Големина на Табелата за да го најдете вашиот одговара на Големината.
Ако не можете да најдете една големина одговара, можете да изберете Сопствени Направени Услуга, ве Молиме Оставете ни една порака за вашиот следниве мерења :
1.Пол
2.подигнете висина
3.нозете должина
4.нозете ширина
5.на widthest обемот на теле
Како да се Измери себе
Чевли Одлуки време е околу 5-7 дена, Што време е за 7-12 дена во текот на зафатен време. Ако ви треба предмети во брзање или ќе имаат рок, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на една цел.

Главните својства

боја:
Машки, Женски
Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Пол:
Унисекс
Одделот За Името:
Возрасни
Извор Тип:
Аниме
Посебни Употреба:
Носии
Знаци:
видеото 5
Извор:
видеото 5

Избор на купувачот