10 Компјутери/Многу За Samsung Галакси Забелешка 3 III N9000 Трајни 3D Анти-отпечатоци Транспарентен Карбонски Влакна Назад Филм Екран Заштитник
Ново

10 Компјутери/Многу За Samsung Галакси Забелешка 3 III N9000 Трајни 3D Анти-отпечатоци Транспарентен Карбонски Влакна Назад Филм

DEN 139.00
DEN 153.12

Во форма достапна за нарачката

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. 2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел. 3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
10 Компјутери/Многу За Samsung Галакси Забелешка 3 III N9000 5.7" Издржливи 3 D Анти-отпечатоци Транспарентен Карбонски Влакна Назад Филм Екран Заштитник
Оваа Protector ќе им даде на вашиот телефон посебни допир чувство!
Функција : *Заштита на вашиот уред од нула, прашина, шок и други штети во вашата секојдневна употреба. *Лесно да се прибере и да ги отстраните. *3 D Транспарентен Анти-отпечатоци Карбонски Влакна Текстура. *Долготрајна Заштита од Гребнатини, Значително го Намалува Прашина, Нафта & Отпечаток Smudges. *Екран заштитник филмот е лесно да се залепи. *Балон За Слободни. *Одлично рака чувство и моден трендсетер. *Направете вашиот телефон посебно. *Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен. *Повеќе други модели, во нашата продавница.
Компатибилен Модел : * * * За Samsung Галакси Забелешка 3 III N9000 5.7 Inch
Пакет Се Вклучени :
10 x Карбонски Влакна Заштитник
10 x Влакна Текстил

Главните својства

Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Мат,Ултра-тенки,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси Забелешка 3
Бренд Име:
HANPINYOU
На работ на работ Покриеност:
No
Карактеристики:
Анти-Нула, Ултра Тенки, Перат
Тип:
3D Мода Назад Заштита на Задните Shield Заштитна Маска на Кожата
Екран Заштитник Тип:
Јасно Карбонски Влакна Филм Guard
Материјал:
Мека Карбонски Влакна Материјал
Дебелина:
0.1 mm
Количина:
10 Компјутери
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
Компатибилен Модел 1:
За Samsung Галакси Забелешка 3 III N9000 5.7 Inch

Избор на купувачот