QuickDone Керамички Граната Кафе на пример шолји Со Капак Капак Бела Или Црна Креативни Новина Практични Чај Кригла Чаши За Подароци AKC6078
Ново

QuickDone Керамички Граната Кафе на пример шолји Со Капак Капак Бела Или Црна Креативни Новина Практични Чај Кригла Чаши За Подароци

DEN 774.00
DEN 815.04

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
100% сосема нов
Оваа кригла е инспириран од граната ! Тоа изгледа како вистински граната, и тоа е креативен кригла,тоа одговара за дечко brithday подарок и други фестивал.
Тоа е брилијантен дизајн и кул,не е тоа?И тоа е забавно да се дегустација на чај и кафе.Па Дојде и да имате едно !
Опис :
Производство : Филџани
Материјал : Керамички
Боја : Црна,бела
Големина на : 10.5*9.5*17.5 cm
Пакетот вклучува :
1 * Граната Филџани Кафе
Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Главните својства

Капацитет:
280ML
Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Стил:
Креативните
Функција:
Порибено
Керамички Тип:
порцелански
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
quickdone
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Број На Модел На:
AKC6078
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Обликот:
Граната

Избор на купувачот