2 ПАРЧИЊА Автомобил-Стил, Дење Работи Возење Светлина Бела Водоотпорен КОЧАН Ден Време за Работа Светла Флексибилни LED светилки drl За Сите Автомобил DC12V
Ново

2 ПАРЧИЊА Автомобил-Стил, Дење Работи Возење Светлина Бела Водоотпорен КОЧАН Ден Време за Работа Светла Флексибилни LED светилки

DEN 336.00
DEN 420.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

боја:
НА 2 ПАРЧИЊА, Б 2 ПАРЧИЊА, C 2 ПАРЧИЊА, D 2 ПАРЧИЊА, E 2 ПАРЧИЊА
Тип На Објект:
LED Модули
Ширина:
35-40MM
Висина:
6mm
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
JRED
Карактеристики:
DC12V КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ
Напон:
12V
Должина:
250-260MM
Број На Модел На:
DC12V КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ

Избор на купувачот