Моќ Прозорец Господар Контрола Switch за Suzuki Sidekick 1992-1998 за Гео Tracker Vitara 37990-56B00
Ново

Моќ Прозорец Господар Контрола Switch за Suzuki Sidekick 1992-1998 за Гео Tracker Vitara 37990-56B00

DEN 785.28

Во форма достапна за нарачката


Нова Електрична Енергија Прозорец Господар Switch 37990-56 B00 3799056 B00 За 92-98 Suzuki Sidekick Vitara Гео Tracker
Спецификации
1 Според фабричките спецификации.
2 Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3 Лесна инсталација.
4 Стабилни перформанси, висока сигурност ,100% фабрика тестирани.
5 Професионални Perfomance Авто делови снабдувач
Примена
За Suzuki Sidekick Vitara 1992-1998
За Гео Tracker 1992-1997
Внимание Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики ,ви благодариме!
Традиционалните потрошувачка обрасци -
Нашите потрошувачка предност

Главните својства

Објектот Должина:
18.5cm
Година:
Mnay
За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
Malcayang
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Име На Модел:
37990-56B00
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
4.2cm
Објектот Тежина:
0.14kg
Материјал Тип:
Мешавина
Специјални Функции:
Моќ Прозорец Господар Контрола Префрлате
Состојба:
100% Нови Никогаш Не Се Користат Во
време на испорака:
Во рамките на 24hours по плаќање

Избор на купувачот