HS03 HSTNN-IB7A 807956-001 HSTNN-LB6U Лаптоп со батерија за HP 15 AC113CL AF148CA AF113CL Лаптоп 15 255 G4 250 G4 10.95 V 3 cell
Ново

HS03 HSTNN-IB7A 807956-001 HSTNN-LB6U Лаптоп со батерија за HP 15 AC113CL AF148CA AF113CL Лаптоп 15 255 G4 250 G4 10.95 V 3 cell

DEN 1593.12

Во форма достапна за нарачката

Како и за стоката опис на комерцијална фактура за царинска проверка, ние обично би сакал да се изјасни '** подарок" и 10-30 Единица. EMS обично трае 1-2 работни дена за да ја ажурирате парцела статус онлајн, за 3-10 дена за испорака; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат. Батеријата & полначот школка мувла преку софистициран дизајн, со користење висок интензитет на оган произведени еко-пријателски материјали, појавата на оригинална опрема производи да се задоволат барањата. Батеријата & полначот преку целосно компјутеризирана пречистена со напредна технологија, олово-слободен оперативен систем за да се обезбеди дека производот не е жива, олово, кадмиум и други штетни материи, во целосна усогласеност со барањата за заштита на животната средина. Ако не се примаат пакетите во повеќе од 30 дена, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат.
Батеријата Параметри :
Батерија Тип : Li-ion батерија информации за батеријата Сопственост : оригинална батерија информации за батеријата Напон : 10. Замена ќе бидат обезбедени за секој дефект или погрешно производи за времетраење од 12 месеци. Користење на повеќето напредни моќта за управување со чип, комбинација на безбеден дизајн, го прави нашиот безбеден и сигурен батеријата во просторијата, за да се постигнат најдобри резултати. Ние снабдување со НАС Посебна Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија, Русија Посебна Линија, Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија, Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Mail, EMS, DHL/Федекс. Три магацини за да се осигура вашата цел е навремена обработка на
Зошто да одберете нас? Специјализираат во батерии и полначи, моќен истражување и развој тим, најдобра техничка поддршка. Откако ќе ја испратите пакети, ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажурирани пратката, кој ќе биде прикажан во 1-2 работни дена. НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка. Ве молиме.95 V Батерија Капацитет : 2670m Ah (31 W) Боја : црна
Компатибилен Дел NO : 1004249
За HP
807957-001, LB6 U
Одговара На Лаптопи :
За HP
14-am001nt, 14-am002nx, 14-am004nx, 14-am006nj, 14-am008ng, 14-am010ng, 14-am014ng, 14-am021na, 14q-aj002 TX, 15-ac634 TX(V5 D49 PA), 15-ac672 TX, 15-ba003ng, 15-ba005nv, 15-ba008ng, 15-ba010nt, 15-ba012ng, 15-ba013nv, 15-ba016ng, 15-ba021ng, 15-ba028ng, 15-ba043ng, 15-ba050ng, 15-ba056ng, 15-ba057ng, 15-ba067nc, 15g-ad006tx(M9 U82 PA), 15 Q-AJ104 TX(P6 M68 PA), 17-x001ng, 17-x004nf, 17-x009nf, 17-X014 NG, 17-x019ng, 17-x024ng, 17-x037ng, 17-x044ng, 17-x068ng, 17-y003nv, 17-y009ng, 17-y013ng, 17-y024ng, 17-y059ng, 245 G4, 250 G4 (T6 T64 PT), 348 G3 (W5 S55 PA), 348 G3 (Z4 P39 PA), Лаптоп - 14-ac025tx (M9 V87 PA), Лаптоп - 14-ac116tx (P3 D46 PA), Лаптоп - 14-af103ax (P3 D49 PA), Лаптоп - 15-ac054tx (M9 V86 PA), Лаптоп - 15-ac115tx (N8 M10 PA), Лаптоп 15 Серија, 14g, 15, 15-af101 AU, 15-af103 AU, 15-af105 AU, 15-af107 AX, 15-af110 AU, 15-af111 AU, 15-af113 CL, 15-af116ng, 15-af119 AU, 15-af120 NR, 15-af123 AU, 15-af127 CA, 15-af130 NR, 15-af132 AU, 15-af135 NR, 15-af139 AU, 15-af143 AU, 15-af147 AU, 15-af159 NR, 15-af173 NR, 17-x002ng, 17-x005nf, 17-x012nf, 17-x016ng, 17-x020nz, 17-x026ng, 17-x041ng, 17-x050ng
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас. Русија Посебна Линија само да се земе за 8-16 работни дена за превозот, но само достави до Русија, некои оддалечени области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат.

Главните својства

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Tanch
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
1004249 за HP HS03 HSTNN-IB7A 807956-001 HSTNN-LB6U
Капацитетот На Батеријата:
2501 - 3000 MAh
Батеријата Напон:
10.95 V
Тип:
Li-Ion
Производи Статус:
Акции

Избор на купувачот