Luxy месечината Жените Мултифункционален Ранец Мека СТП Кожна Торба Женски Солидна тинејџерки Училишни Ранци Mochila XA1203H
Ново

Luxy месечината Жените Мултифункционален Ранец Мека СТП Кожна Торба Женски Солидна тинејџерки Училишни Ранци Mochila XA1203H

DEN 955.00
DEN 1469.28

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Висок квалитет на СТП кожа Надеж : Полиестер Капацитет : мобилен телефон,паричник,Ipad итн. Боја : Црна ,Розова,Каки , Употреба : Секојдневно користи ранец, училиште торба, патување ранци. Големина : 30 cm (висина)*25 см(должина)*11 cm(ширина) може да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.
2017 Жените СТП Кожа Крои Ранец Училиште торба тинејџерки Ранци дами Топ-се Справи со Голем Капацитет Гроздобер

Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Гроздобер
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Број На Модел На:
познатите брендови гроздобер жена Ранец цвеќиња
Надворешноста:
Тиња Џеб
Техника:
Втиснување
Декорација:
Никој
Капацитет:
20-35 Литарски
Бренд Име:
Luxy месечината
Дожд Маска:
No
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Жените
Материјал:
висок квалитет на СТП кожа rucksack
боја:
Црна, Розова Каки
Стил:
Моден Peppy стил и гроздобер ранец
Употреба:
секојдневно се користат торба спортски ранец учениците училишниот ранец
Големина:
30 cm(height)*25 cm(length)*11 cm(width)

Избор на купувачот